| StefanDrg a întrebat:

Voi ce credeti vine al treilea razboi mondial? Sau isi va retrage Putin soldatii si tot ce a trimis in Ucraina?

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nimeni nu mai știe nimic sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vine, ca nu vine, noi sa fim sanatosi. Si s-avem ce manca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curios dacă acum o sa le mai spuneți rușilor dacă sunt codați cum o faceți în csgo! laughing))

| Crescent a răspuns:

Eu sincer nu am nicio idee

| Test2452z a răspuns:

Putin a amenintat intreaga lume ca, daca cineva invervine intre "altercatia" sa cu Ukraina al treila razboi mondial va incepe. Asa ca, cel mai probabil scenariu va fi ca, nimeni nu v-a interveni in ajutorul Ukrainei, asa ca, ea va fi capturata. Dupa aceea, Russia va avea doua posibilitati. Posibilitatea unu (si cea mai probabila) este ca ea, pur si simplu nu va mai face nici o miscare. Si posibilitatea a doua e ca, Russia v-a ataca o alta tara, din fericire Romania are o sansa extrem de mica sa fie atacata pentru ca facem parte din Nato, dar nu pot spune acelasi lucru despre Republica Moldova. sad