| mentholinks a întrebat:

Voi ce dileme aveti? Sau nu aveti?

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da am una, cum naiba se încurcă atat de rau firele de la casti

| aimullah123 a răspuns:

Pai de exemplu eu nu inteleg de ce unii oameni fac orice pentru bani sau de ce oamenii dau vina pe Dumnezeu pentru tot ceea ce li se intampla rau.

| RAY a răspuns (pentru aimullah123):

Si invers e valabil, pentru ca omul face asocieri dogmatice, lipsite de logica, erori de logica

| EcceHomo a răspuns:

Am o singură dilemă-dilema veche.Sunt abonată la ea pe email.happy

| BadAngel3 a răspuns:

De ce lumea isi provoaca rau de una singura si apoi se plang de propriile circumstante create.*-*

| AlMaDi a răspuns:

Dileme o sa avem pe tot parcursul vieti noastre, pe unele le rezolvam, pe altele le lasam sa treaca timpul peste ele.
Dar de multe ori ma intreb daca am facut alegerea corecta sau nu. Alegerile nu ne influenteaza doar pe noi, ci si pe cei din jurul nostru.

| Thyself a răspuns:

Viața e singura mea dilemă. Adică totul, tot ce mă înconjoară și tot ceea ce sunt.