| morfeo a întrebat:

Voi ce experiente ati avut la slot machines? Ma simteam norocos azi si am zis sa incerc. Am jucat cu 20 lei si am ajuns la 300, aici m-am oprit si i-am scoslaughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O singura data am jucat. Cand am vizitat Las Vegas. Am pierdut 20$ si m-am dus la culcare

| morfeo explică (pentru suntserios):

Oricum pentru atmosfera din Vegas, n-ai pierdut nimic happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am lucrat 2 luni casier la păcânele. Nu am văzut pe nimeni care a continuat să joace, să plece cu bani acasă. Așa că dacă i-ai scos, eu zic să nu mai dai pe acolo.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ai făcut foarte bine că scos banii la timp.