| Softe a întrebat:

Voi ce faceți când va plictisiți?

Răspuns Câştigător
| anonim000x a răspuns:

Fac ordine prin camera, prin dulap printre haine, mereu descopar lucruri de care uitasem. Mai aranjez prin camera una alta, merita sentimentul de dupa cand e totul frumos si miroase bine.
Citesc carti, nu exista sa nu gasesti o carte sa nu te pasioneze subiectul, depinde de pasiunile tale.
Fac integrame si rebusuri.
Fac sport, dupa 45 minute te simti de parca ai fi mancat o ciocolata intreaga.
Incerc diferite retete culinare.
Ma uit la un film in timp ce-mi fac o masca de fata cu argila sau miere, si masaj.
Ies la o cafea cu o prietena fara sa ma uit in stanga si dreapta, ci doar sa povestim noi2.
Ma imbrac cu diverse accesorii si dansez in oglinda.
Ce femeie se plictiseste? Daca nu-i o putoare, mereu gaseste cate ceva de facut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim000x):

Ai incheiat demential. laughing

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu e asa? Mai sunt lenese dinalea de belesc ochii toata ziua la telenovele ca nu au nimic de facut. Si dupa o varsta se trezesc ca le insala barbatul, ca is triste si frustrate ca au devenit cat canapeaua, si-ai taiat parul scurt ca nu au mai avut timp sa-l intretina ca au fost ocupate cu masterchef si talentele romaniei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nugasescusernameliber):

Asa este, eu nu am inteles niciodata oamenii care spun ca se plictisesc. Si referitor la primul tau raspuns, ador cand fac curat la haine si gasesc bani de care am uitat. laughing

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu am timp sa ma plictisesc, doar la spital simti asa ceva, dar daca iti ieste rau, nici atunci nu ai timp sa te plictisesti!
Acasa, mereu se gaseste cate ceva de facut, si chiar daca nu am, imi fac rostwinking
Curatenie/mamcare/citit carti si TPUwinking
O zi buna happy

| Mayhem666 a răspuns:

Chestia e ca nu prea ma plictisesc!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ies in oras.

| Juviia a răspuns:

Nu ma prea plictisesc eu de fel, sunt mai nebuna, asa ca am ce face

| anonim000x a răspuns:

Nu fac nimic sau stau la ora de engleza. Daca as face altceva, nu m-as plictisilaughing)
De fapt, ca sa nu ma plictisesc, TPU su tumblr ma ajuta enorm.