| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand simtiti ca aveti o stare apasatoare care va macina pe dinauntru? Gen o stare de tristete si/sau ura pe voi insiva.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Eu citesc carti bune, pe termen scurt asta imi muta gandul la chestiuni importante, nu la nimicuri personale, iar pe termen lung mi-a dat o privire de sus, de la inaltime, de unde starile astea nu mai par importante.

| ShaOfHatred a răspuns:

Beau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imediat la dormitor, trag draperia, inchid orice sursa de zgomot si la introspectie cu mine.Intai ma intreb:ce anume din interiorul meu, ma determina sa am aceasta stare.De regula, gasesc raspunsul repede, apoi incep sa caut solutii. Odata ce ai raspunsul, ai si rezolvarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma mai gandesc la mine. Uite asa.