| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Voi ce faceti cand simtiti ca sunteti singuri?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Ascult muzica(ceva vesel), gatesc intai ceva bun de mancare si fac ordine in casa; apoi ma uit la tv, citesc ceva, navighez pe net, TPU, vad un film merg in vizita la rude, prieteni sau ma plimb.

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Eu am destul timp liber in ultimul timp.stau pe net(mess, hi5.facebook.TPU)Seara ies prin oras, apoi citesc. Dar e prea mare plicitseala uneori.

| Psihoyounger a răspuns:

Mă gândesc la ea, că nu va fi niciodată a mea, că oricât aş încerca nu mi-o pot scoate din cap deşi sunt conştient că nu e de mine. Asta e iubirea, ce să-i facem?

Psihoyounger

| ViVi a răspuns:

Plang si stau la calculator ore intregi si ascult muzica de la michael jackson laughing
tu?

| georgiana a răspuns:

Uneori am momente cand vreau sa fiu doar eu cu mine si imi pun gandurile in ordine, ma plimb si ma bucur de natura.Nu sunt trista si profit de ocazie ca sa ma autodescopar.

| di@n@ a răspuns:

Ascult muzica, asta ma relaxeaza si ''ma plimb'' prin TPU.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ma uit pe YouTube la videoclipuri amuzante.