| FallingRain a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti acasa?

10 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Când mă plictisesc citesc o carte sau mă uit la televizor sau ies afară.

| Atotstiutorul a răspuns:

Ma uit la filme xxx

| sorinL1 a răspuns:

Ma gandesc cum sa imi petrec timpul in mod productiv. Sau citesc.

| Skylerx a răspuns:

Eu citesc anime-uri manga, sau chiar citesc carti (cum ar fi Winnetou de Karl May.sunt la columul 2!). happy

| Millanteria a răspuns:

Frec menta!

| crooxel a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc...ploua si habar n-ai ce sa faci?
ei bine...si eu sunt in aceeasi situatie. stau in fata calculatorului si trandavesc tongue

| kta1431k a răspuns:

Privesc partea buna a vietii, ...ma face sa ma relaxez P.S. nu intreba care e, gaseste-o singur/a

| Derrick a răspuns:

Ma joc pe ps3

| XXXAnoNiMaXXX a răspuns:

Stau pe Facebook si ma joc
cityville si zombie lane

| yoyolove a răspuns:

Citesc,pe comp, ma joc, ascult muz