| MuntenuGeorgianaMariana a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Foloseste timpul liber intr-un mod constructiv. Incearca sa practici un sport. Astfel vei avea un tonus bun, vei fi sanatoasa si vei arata bine. Oricum alegerea iti apartine. Daca tu crezi ca statul cu orele pe facebook e un mod de a-ti petrece timpul liber e problema ta.(e doar un exemplu de petrece a timpului liber pe care eu il consider gresit)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti propun sa vizionezi niste filme documentare.Nici nu-ti poti imagina cate lucruri minunate si palpitante poti afla.

| neutrino a răspuns:

Intru pe TPU si ma destind.

| T0T a răspuns:

Dansez ca un nebun.

| AirănMeidăn a răspuns:

Citesc, ma uit la tv, stau pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă plictisesc.