| Alex_9605 a întrebat:

Voi ce faceti cu animalutele care va mor? Eu mi-am ingropat hamsterul undeva in gradinuta din fata blocului.Credeti ca am facut bine?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Le-am ingropat mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le-am ingropat in gradina bunicului si am pus o cruce de lemn.Ai facut foarte bine.Si ele au suflet.

| elena a răspuns:

Sunt si ele suflete lasate de la Dumnezeu, macar dupa ce au murit sa facem ceva bun pentru ele...ai facut foarte bine de doua ori, o data ca l-ai ingropat si a doua oara ca ne-ai spus si noua.

| MonicutZZa a răspuns:

Bravo ai facut foarte bine. Eu, cand a murit catelul meu crying crying i-am facut o cutiuta speciala un fel de sicriu pentru animale dintr-o ladita captusita cu material albastru pe dinauntru si pe dinafara am lipit multe poze cu el si cu mine (tineam mult la el si el tinea la mine si am vrut sa imortalizez cat mai multe momente frumoase cu noi caci stiam ca se vor termina in cele din urma de-aia ne-am fotografiat). Stiu cat doare sa-ti moara animalul preferat. Succes!

| albastrel a răspuns:

Ai facut foarte binewinking. mie mi-a murit catelusul acum 3 ani si pentru ca stam la bloc tata s-a dus si l-a ingropat la padure... crying...au si ele sufletel si e pakat sa arunki la gunoi animalutu' care ti-a fost prieten...sadsadsad

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si verisoara mea a ingropat o pisicuta in fata blocului