| MisterDariusBoy a întrebat:

Voi ce faceti prin pauze la scoala?:Xlaughing

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ascult muzica in casti
Vorbesc cu colegele(cu care ma inteleg) despre materii, note, licee
Ne facem pozelaughing
Invat in pauzethinking
Cam ce fac si pe acasa, dar fara mess, a ba nu, ca am netul pe mobillaughing))))
Uneori imi mai iau si o carte la mine...

| Prajitură a răspuns:

La noi in pauze e cea mai multa nebunie. unii se bat, unii fac concursuri, trag de sfori, si care depaseste linia pierde laughing, altii urla, altii mai sparg vreo banca, vreun scaun, mai rup vreo perdea, au "grija" sa fie mereu tabla murdara, si catedra "curata"... What I can say. I love ma' class. love struck

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi mă duc la magazin, pap
Sau mă bat cu colegi

| Angel_4421 a răspuns:

Ies pe afarA, pove cu fetele sau jucam toata cls adevar, procente sau provocarehappy:d

| Nuvazicnumele a răspuns:

Muulte...de ex eu cand ma duc cu colegele la baie ca noi stam si facem ore langa scola la biblioteca si baietii vin si ne spala apoi eu cum sunt sefa clasei ii parasc si imi place

| NothingToEat a răspuns:

Haos total
ne facem temele in pauza, radem in pauze de profesori, ne batem evident, ne injuram, ne batem joc de colegii noi, ne batem cu zapada, alergam in clasa, scriem prostii pe tabla, ne jucam adevar sau provocare, ne facem unii pe altii prosti, mancam, gasim prezervative in dulapuri, mergem la magazin
si cu toate de astea avem media 10 la purtare

| rebecca_9651 a răspuns:

Invat pisica sa latre!

| AshiChan a răspuns:

Uneori desenez, alteori le fac farse la cei de a 8-a laughing si pornesc batai zdravene cu bulgari de zapada rolling on the floor