| anonimaalee29 a întrebat:

Voi ce haine va luati pentru scoala? Ce va cumparati in afara de caiete, pixuri, geanta?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand eram imi cumparam ceea ce imi cumparam in mod normal, haine de toamna apoi de iarna, pe vremea mea mergeam la bazar nu era mall ca azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloți

| wpetterssone a răspuns:

Cămăși, cravate, pantaloni și pantofi. În fiecare an cumpăr cel mult 10 cămăși, 2 pantaloni și 3 cravate, și o pereche de pantofi.
Dar nu mai sunt la școală. Așa merg la serviciu.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Când eram mica și începeam scoala, ai mei îmi schimbau toată garderoba laughing nu mai știu ce cumpărau, dar știu ca de la chiloți până la ultima agrafă de pus în par, toate erau noi.