| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Voi ce mai gatiti? Ce mai mancati?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Desi sunt barbat imi place foarte mult sa gatesc, astazi am pregatit ciperci cu smantana. De obicei gatim, ciorba cu perisoare, iahnie de fasole, o friptura la gratar cu muraturi sau varza murata. La urma ne dregem cu un paharel de vin alb si ne rugam la Dumnezeu sa fim sanatosi. Va urez ''pofta buna''.

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Friptane drooling fara numar, fara numarlaughing

| User a răspuns:

Micilaughing) sau mari, zi-le cum vreilaughing

mira
| mira a răspuns:

Pane de pui cu salata de cruditati(morcov, telina, mar, sare, zeama de lamaie, toate rase pe robot).

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Da...de astea m-am cam saturat si eulaughingceva nouuuuu?laughing

| MidnightLady a răspuns:

Nu mai gatesc nimic. M-am saturat sa pierd timpul mancand. laughing Traiasca semipreparatele si supermarketurile cu mancare gata preparata. laughing

| eveline a răspuns:

Poi eu stiu sa gatesc foarte bine de la mama, chiar daca mie nu imi convenea deloc cand ma invata mai demult iar acum ii multumesc ca m-a invatat(ce m-as face eu fara ea). Sunt obisnuita sa imi fac tot felul de mancaruri cat de cat normale(nu sofisticate)...cateodata cand am chef le mai gatesc si parintilorlaughingcica la ei:ia uite fata asta e buna de maritatlaughinglaughing)

| anonymus12345 a răspuns:

Pai am o pofta de Musaca :)), Diseara voi manca branza Fagaras cu oua si mamaliga :D, de gatit o ciorba de potroace :d este f buna. Poti gasi reteta pe Google sau pe site-ul www.culinar.ro
Sper ca te-am ajutat :-H pa-pa :*

| Ella123 a răspuns:

Deoarece am 14 ani, nu stiu sa gatesk foarte multe...
Stiu sa fac ciorba, sarmale, cartofi prajiti, ma pricep mai bine la prajiturii...
Si altceva mananc ce mamanca oamenii normalilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? Ei eu mai gatesc, ba supica.ba borsulet, cate un piure cu fripturica de pui si salata de sfecla rosie, snitele de piept de pui sau pangasius, piftelute, ne place si iarnia de fasole su ceapa taiata marunt si ciupercile cu mujdei de usturoi si mamaliguta, ar fi multe dar ce? aici ne facem pofta singurihee hee