| geanina7990 a întrebat:

Voi ce parere aveti? Aratam ca in poze sau ca in oglinda?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca in poze pentru ca oglinda creaza reflecti sau iluzi optice

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.distractify.com/......n-pictures

dovada

The mirror is a reflection... It's-a reflection, so it shows how we look like in reverse. Because we're so used to seeing the reverse version of ourselves, seeing how we look in pictures can be jarring. And unless you're blessed with a perfectly symmetrical face, the photo version of yourself can be even more wonky.Jul 30, 2018

| geanina7990 explică (pentru RAY):

Sincer eu cred ca camera foto mareste prea mult trasaturile fetei in timp ce oglinda iti arata adevaratele tale trasaturi.

| RAY a răspuns (pentru geanina7990):

Tu poti sa crezi ce vrei, eu ti-am dovedit ca cum te vede camera te vad alti

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Si daca in poze arat mai bine decat in realitate? E posibil sa fiu doar fotogenica. In poze conteaza si cum pica lumina. Despre filmare ce crezi?

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Ce as putea raspunde, eu am scris ceea ce stiu, desigur ca depinde lumina din moment ce totul depinde de lumina si de unghiul in care esti, indiferent ca e camera foto sau ochiul uman

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In oglinda iti vezi multe imperfectiuni ale fetei.
Aratam cum ne vad ceilalti persoane apropiate, prieteni, familie, iubiti/iubite

| OldSoul a răspuns:

Sper ca, ca in oglinda.
Ca daca aratam ca in poze, is urat!

| geanina7990 explică (pentru OldSoul):

Sincer eu cred ca camera foto mareste prea mult trasaturile fetei in timp ce oglinda iti arata adevaratele tale trasaturi. Si eu la fel ma vad urata in poze dar mna am auzit ca in poze nu esti tu in proportie de 5%.

| OldSoul a răspuns (pentru geanina7990):

Probail asa este.

| Hammurabi a răspuns:

Nici, nici.
Cel mai aproape e o filmare minim 720p.

| J0B0MAT a răspuns:

Ca în oglindã.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda