| Stefan2266 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Incalzirea Globala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incalziri si raciri globale s-au mai intamplat de-a lungul istoriei. Eu consider ca asta e o perioada de incalzirea globala(interglaciara, intre 2 perioade glaciare), doar ca e exacerbata de poluare. Poluarea nu a fost un factor pana acum si grabeste incalzirea globala, doar ca nu e ca si cum aceasta nu s-ar fi intamplat oricum si fara poluare, doar ca nu s-ar fi resimtit asa tare, rapid.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai pus o intrebare cu subiect si predicat, corect esta voi ce parerei aveti despre...

| Stefan2266 explică (pentru Simpatic):

Da, scuze. Am corectat.

| Simpatic a răspuns (pentru Stefan2266):

winking

| mentholinks a răspuns:

Sa parlim odata ca m-am saturat.

| RKBlue a răspuns:

Ce parere am?
Una foarte buna! Suntem buni prieteni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, stiu ce si e urat ce face. Polueaza cu industria lor care le face "bani" si face scandal sa dea vina pe "lumea care cumpara". Si oamenii aia sunt doar victime dependente de modul de "trai" care "a dat dumnezeu sa fie asa".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai editat intrebarea am raspuns la editarile cele noi, nu stiu ce era.

| Speranta12 a răspuns:

Dar de ce sa vorbim atata despre persoana lui? Nu e primul si ultimul vlogger si nici cel mai bun. E si el printre multi alti vloggeri, nimic special.

| Speranta12 a răspuns:

Da de ce ai schimbat intrebarea? Tu intrebai de selly de fapt