| Madalina1901 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre locurile de munca ca animatoare in strainatate? Am o prietena care lucreaza la asa ceva si ea zice ca nu face nimic altceva in afara de dans, dar nu stiu, nu prea am incredere...

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Placere si interes, nu te obliga nimeni.
Legile in strainatate sunt mult mai dure decat in Romania.
Daca dai o palma la o femeie in cel mai bun caz primesti interdictie in orasul in care stai amenda de la 6000 euro in sus si interdictie sa te apropii de ea 500 metri.
Ce sa mai zicem de altele.

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu face saraca nimic dar o sa vina cu KM de la bord cam dati peste cap si sigur o rebucsare pentru ca o sa mearga mai intr-o parte - din cauza la munca bineinteles

| Ecea a răspuns:

Nici eu nu cred.
In strainatate nu sunt asa dese cluburile cu dans, sunt mai dese cluburile de noapte(bordel).
Eu nu am vazut niciodata o animatoare cu facultate(sa nu folosesc alt termen de comparatie)
Iti spun din proprie experienta, am avut 2 cluburi cu animatoare + ca am fost in alte mii de cluburi.
Toate fetele isi aleg clientii pana la urma happy
De placere sau din interes dar tot o fac.

| MMihai a răspuns:

Da ce vrei să recunoască, că practică prostituția, pe acolo?

| Madalina1901 explică:

Eu vroiam sa stiu mai mult daca sunt obligate sa faca asa ceva sau e din placere si interes?

| 19marian60 a răspuns:

Stai acasa,"prietena" ta canta Simfonia pentru prosti" da mai tare volumul si opreste aparatul!