| dobosany97 a întrebat:

Voi ce scrieti in jurnalul vostru? ii pv?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fac?
Nu sunt carte deschisă pentru nimeni!
Pa, pa.

| Biencush a răspuns:

In general gandurile cele mai intime ale mele, de care m-as rusina sau supara daca mi-ar fi aflate. ceea ce nu as recunoaste nicicand in fata celolalti!

| mxmsksionutz a răspuns:

Pai la inceput scriu toate secretele despre mine si apoi un tabel despre prietenii mei carei iubesc, si al 2 lea tabel cei carei urasc. apoi imi ard jurnalul si daca esti fata poti sa te dai cu ruj si iti lasi aprenta de buze intr-un colt de foaie.Caut pe net bancuri, versurile mele preferate de melodii si le scriu in jurnal.Si din melodii scriu jos cine as vrea sa-mi cante si o intamplare care ai vrea tu sa se petreaca si sa vina persoana iubita sati cante melodia. Apoi incepi zi de zi sati scrii ce se intampla in aceea zi si incerci sa lasi o amintire sau o actiune desenata sau lipita de tine sati amintesti cand vei fi mare.mult succes si cred ca o sa-ti iasa cel mai frumos jurnal, ar trebui sati placa