| Swetlly122 a întrebat:

Voi ce spuneți, pot sa iau bacul? Eu chiar simt că îl voi lua.Va pup și va iubesc prietenii mei de pe TPU oricine ați fi voi! happy

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Noroc si mult mult bine....cu mare drag!

| darrio2007 a răspuns:

Daca inveti, da.
Daca nu, il vei lua pe cel de la Braila spre Ghecet.

| sierra1 a răspuns:

"chiar simt că îl voi lua" - doame ajută

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa se procedează. Dacă eu aș spune că nu îl iei, asta te-ar ajuta să îl pici. Așa că vreau să te ajut să îl treci. Pot eu să garantez asta 100%? Nu, dar pot prognoza că este un scenariu de mare probabilitate că vei trece. Mai mult da, înseamnă da. Deci poți să îl iei. Iar ca să poți să îl iei trebuie să crezi tu în primul rând că poți.

| Andreeush a răspuns:

Dacă înveți, da.

| aXy99 a răspuns:

Sigur ca il vei lua, nu este un examen atat de greu.
La ce materii dai?

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Ca sa fiu putin hater, "fi", nu "fii". A fi se scrie cu 2 i doar la imperativ pozitiv si conjunctiv (atat pozitiv cat si negativ). Fii buna, nu fi buna, sa fii buna, sa nu fii buna. In rest cu un singur i.

| mentholinks a răspuns:

Pai mai ai cateva luni bune pana la el, poti sa il iei lejer cu 2-3 ore de invatat pe zi, cred.

| Bizon95 a răspuns:

Eu spun, nu, eu URLU: POTI SA IEI BAC-ULwinking
sunt absolut sigur de astawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei invata desigur ca il vei lua

| Swetlly122 explică:

Multumesc tuturor pentru incurajari!

| kpoptrash a răspuns:

Cel 'aţi fii' imi spune ca ar trebui sa te apuci de invatat cat de curand posibil