| AlexPatriciu a întrebat:

Voi ce tabieturi aveti?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Imi pun alarma 7.00 am si s-ar din pat 7.13 am zilnic.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pe langa dusurile normale zilnice fac 3 bai cu o anumita substanta mereu in aceleas trei zile si la aceleas ore, primul lucru in fiecare dimineata intru pe internet, in fiecare seara la aceias ora cu aproximatie ascult muzica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa ma pun sa dorm ma uit cel putin 10 minute la fotografii pe Instagram sau la poze cu mancare pe Pinterest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 dusuri pe zi. 1 dimineata cand ma scol, nr2 cand ma intorc de la alergat si al 3 cand ma intorc de la munca.

| 393Dan a răspuns:

Dusuri fierbinti, chiar si vara.

| munteanuionvictor a răspuns:

Îmi place să caut mereu ultimele știri de pe net.