| Whipperx1 a întrebat:

Voi ce tigari fumati?

7 răspunsuri:
| NoisyLight a răspuns:

Camel Turkish Royal.

| CostinAlamariu a răspuns:

Niciuna fiindca apreciez lipsa de cancer în plamanii mei si faptul ca nu-mi pute gura tot timpul big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu fumez.

| gemeni6226 a răspuns:

Nici una datorita si acestui fapt sunt singura caci toti cei carora le plac, fumeaza si eu nu suport.Nu sunt cu fite asa m-am nascut asa sunt de cand ma stiu in familia mea nu a fumat nimeni cu exceptia celor doi bunici din care unul a murit la 68 de ani in cancer pulmonar al doilea s-a paralizat si 13 ani tot in pat a fost pana a murit.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Asta nu inseamna ca nu am fost tentata si ca nu am visat de cateva ori ca fumez dar stiind riscurile asta unu la mina doi la mina daca nu ar pute poate si eu as fuma.

| mgtow a răspuns:

Prefer sa miros fumul de motorina de la camion, e cel mai smecher - de la el se vede mandria rulata pe drumurile strainatatii, nu imi vand belengherul pe bani cum fac multe damblagite din RO

| ioan452 a răspuns:

Winston Caster