| LupusDei1993 a întrebat:

Voi ce veti face duminica?
Eu am minijob de Insotitor persoana cu handicap timp de 6 ore, si dupa merg sa ma relaxez acasa.
Voi?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc pe PS4, merg 1h prin oras si fac 100 de flotari

| RAY a răspuns:

Sincer nu-mi fac planuri nici pana duminica, de cand cu nihlismul optimist plus ce am patit in trecut, apreciez orice clipa

| George3131 a răspuns (pentru RAY):

Virginuleeeee!

Eu mă uit la Supernatural! Cel mai mișto serial...

| Bizon95 a răspuns:

P0rn, ca in fiecare duminica, tu... ce intelegi prin "relaxez acasa"? big grin

| Endoryus a răspuns:

Sala si/sau alergat. In cursul saptamanii nu mai am timp de asa ceva din cauza muncii asa ca ma limitez la weekend.