| Celcestietot a întrebat:

Voi cei care fumati, de ce v-ati apucat de fumat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posedati de sfantul fum

| Celcestietot explică (pentru RAY):

Păi ce, le vinde biserica ortodoxă țigările?

| FreddieM a răspuns:

M-am apucat de fumat de prost ce eram, pe la 18 ani, si cand m-am desteptat, pe la 25 le-am lasat, si a doua zi deja uitasem ca am fumat vreodata. (La chefuri fumam un pachet pe seara, nu glumesc, iar ziua minim unul)

| Bizon95 a răspuns (pentru FreddieM):

Eu nu am fumat decat sa incerc, 3-4 fumuri toata viata

insa si eu am norocul sa fiu la fel cu bautura... am baut cateva luni bune in fiecare zi, dupa care situatia s-a schimbat si nu am mai baut deloc, brusc... cateva zile am fost obosit si atat

dupa care sa vad la tembelizor ca unu' in spitalul de nebuni nesecurizat cum trebuie si in sevraj de bautura, a omorat peste 10 pacienti... si apoi comentarii de gen: sevrajul de bautura e ca si cum cineva ti-ar lua carnea de pe oase
wow, moama ce norocos m-am simtit atunciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat, am avut o senzatie asa relaxanta ca de lorazepam, mi-a placut, am inceput sa fumez din ce in ce mai mult, am devenit dependenta, imi place cum ma simt si deci nu o sa incerc sa le las, poate o sa le reduc caci fumez cam mult. Fumez de la 19 ani, 3 ani pana acum. Majoritatea in familia mea fumeaza.

| lilith16 a răspuns:

Aaa deci de asta m-ai intrebat((((((((: curios mic

| Celcestietot explică (pentru lilith16):

Ba nu de asta >:-(!

| lilith16 a răspuns (pentru Celcestietot):

Eeee nuuu((((((: