| tristmereuTrist a întrebat:

Voi credeti ca Cheloo de la Parazitii Este unul dintre cei mai Inteligenti romani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este in top 10 "cei mai inteligenti oameni de pe Pamant".

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Din cate demonstreaza, nu pare. Cum de ai tras asemenea concluzie?

| T0T a răspuns:

Nu.

| R0R0 a răspuns:

Nu stiu cine a zis asta.

| WaterDrop a răspuns:

Nu stiu prin ce gand absurd ai fi ajuns la ideea aceasta macar. Nu vreau sa ma gandesc. Dar nu, nicidecum laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru WaterDrop):

Decât tine sigur e.

| RagnarokR a răspuns (pentru LoveSleep):

Mi-ai luat vorba din gura. haha

| ShaOfHatred a răspuns:

Fiecare om are o altfel de gandire.El are o gandire diferita de a altora.Mie, imi place cum gandeste in unele privinte.Cheloo e un om care pune libertatea de exprimare pe primul loc.

| KNST a răspuns:

Cheloo este doar un birjar, cu vocabular pe masura. In schimb, Ombladon si Freaka sunt inteligenti, lucrul acesta il demonstreaza faptul ca ei doi se tin departe de tot ce inseamna media de doi lei.

| RagnarokR a răspuns:

Om inteligent - da!
om manierat? -nu

e o diferenta intre cele doua, chit ca multi le confunda din motive care ma depasesc.

Deci da, nu e un prost, ii merge mintea destul de bine si vede destul de clar multe lucruri la care multi sunt orbi. dar, nu in totalitate. Cu biserica a dat-o in bara. in rest, e ok.