| ionuTZax3 a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012?
Eu sincer nu cred!

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu nu cred! cu ani in urma se spunea ca vine in 2000, acu s-au mutat cu povestea in 2012...

| winchesters a răspuns:

Eee.doar Dumnezeu stie cand va veni.nu cred ca vn in 2012.
Sper ca te-am ajutat :*
XoXo

| Marlanu a răspuns:

Asemenea treaba este greu de crezut. Dumnezeu ne-a lasat sa murim incet nu dintr-o data

| TeO_3022 a răspuns:

Acum vorbesc in numele stiintei.
deci se spune ca in 2012 se vor alinia planetele(un fenomen supranatural si rar). doar s-au mai aliniat planetele dar acum se spune ca se vor alinia chiar in mijlocul galaxiei si va fi o forta magnetica imensa care va determina ruperea(stricarea gravitatiei)si de aceea planetele se vor prabusii una intr-alta si cam atat.acunm nu stim ce va fi dar in biblie scrie ca in anul 2000 si ceva va fi apocalipsa aceea si noi nu trebuie sa ne luam dupa un film stupid...(chiar daca l-am vazut)fie ce o fi...
PS:se spunea ceva de rachete nucleare

| JoDenVille a răspuns:

Sincera sa fiu chiar nu cred thinking adica vom trai si vom vedea.depinde thinking se poate intampla asa sau nu. Desi de multe ori s`a mai zis acest lucru si nu s`a intamplat. Sfarsitu` va veni cand vrea Dumnezeu nu cand vor oamenii si " specialistii " cica. si iti dai seama ca si astia dl Tv mai infloresc lucrurile ca sa para " WOW :o MURIM " straight face deci nu iti face griji ca nu o sa mori :*