| xKathrinexD a întrebat:

Voi credeti in Bloody Mary? Am citit cu niste prietenii ieri pe net despre ea si nu ne-am speriat. Dar pe la 12 noaptea cand se spune ca spiritul acestei fete se poate invoca in fata oglindei Bloody Mary se poate invoca, noi murim sub patura de frica. In timpul zilei ne uitasem si la videoclipuri unde Bloody Mary aparea... Ne ajutati va rugam puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Nu exista... Asa ceva( nu stiu de ce ) se intampla numai in partea Americii...
Eu cred ca tu te-ai uitat la prea multe filme horror. Eu pe la 1 noaptea ma plimbam singur prin casa si am intrat si pana in baie... Si cand m-am uitat in oglinda am vazut acel baiat chipes care ti-a raspuns la aceasta intrebarebig grin

| xKathrinexD explică (pentru YONTU):

Ouurolling on the floor Chipeshul de la 1' noaptearolling on the floor Sigur nu esti stafie de bantui casa pe la 1 noaptearolling on the floor

| YONTU a răspuns (pentru xKathrinexD):

smug

| xKathrinexD explică (pentru YONTU):

Ha harolling on the floor Ti-am dat funda. chipesul de la 1' noaptearolling on the floor

| YONTU a răspuns (pentru xKathrinexD):

:X

| AntiNoobs a răspuns (pentru xKathrinexD):

Am si eu un prieten cu care poti vorbi pe teme din astea supranaturare adica lui ii zboara roaba noaptea prin curte, pe la 4 dimineata vin fantome inalte de 4 metri cu o palarie de 2metri lungime sa-i ceara tigari, se intalneste cu femei moarte de 3 ani si alte din astearolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| xKathrinexD explică (pentru AntiNoobs):

Mor aici de rasrolling on the floor Poate ma intalnesc cu Bloody mary daca morrolling on the floor Sau poate ma intalnesc cu femeile alea moarte de 3 anirolling on the floor

| AntiNoobs a răspuns (pentru xKathrinexD):

Poate te plimba fantomele alea inalte de 4 metri cu o palarie de 2metri cu roaba aia care zboara noaptea prin curterolling on the floor

| xKathrinexD explică (pentru AntiNoobs):

OMGrolling on the floorsi daca o sa fiu si eu fantoma, poate o sa il rog mai pe la 3-4 dimineata sa imi dea si mie niste tigarirolling on the floor

| AntiNoobs a răspuns (pentru xKathrinexD):

Epiclaughing

| xKathrinexD explică (pentru AntiNoobs):

Apropo, ca tot spuneai tu ca si primul raspuns ca bloody asta este iubita ta si ca mergeti la un restaurant pe lumea de dincolo. SPune-mi si mie numele ca sa ma duc si eu la el. Sper ca are mancare buna ca daca nu o sa te bantui toata viata ta rolling on the floor

16 răspunsuri:
| xKathrinexD explică:

Eu am 12... Probleme?

| AntiNoobs a răspuns:

Da cred.Este iubita mea.Am 12 ani si suntem impreuna de 20 de ani.Ne intelegem foarteee bine si iesim in fiecare seara in oras.Este un restaurant suuper in lumea de dincolo in care mergemin fiecare miercuri la 3 dimineata.LoL nu exista asa ceva fato, e doar o legenda urbana.Peacenerd

| xKathrinexD explică (pentru AntiNoobs):

rolling on the floor Ce meniu este astazi la restaurantul ala?

| AntiNoobs a răspuns (pentru xKathrinexD):

...nu ai inteles mesajul meusilly

| xKathrinexD explică (pentru AntiNoobs):

Ba dal... Tu nu ai inteles ca voriam sa rad e ce mi-ai spusrolling on the floor fratee

| GlamiXD a răspuns:

Si eu m-am uitat la mesaje de dincolo la episodul acela cu bloody mary si am incercat sa o "invoc" sa spun asa, adica am strigat de 3 ori in fata oglinzi bloody mary invartindu-ma si pot spune ca nu e deloc adevarata :d adica sunt doar mituri sau ceva de genu.
PS: nu exista si nu mai cred in bloody mary big grin