| MeGustaaaaa a întrebat:

Voi credeti in ce spun Maiashy si Nostradamhus? Ca va veni sfarsitul lumii in 21 decembrie 2012?

Eu nu stiu ce sa mai cred!crying

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Intr-adevar cae ce a ghicit Nostradamus, sa adeverit. Dar si asta depinde cum sa interpretat. Exista posibilitatea dupa socoteli sa fie diferente de mi de ani. Legat de sfarsitul lumii, din punctul meu de vedere, nu exista sa ceva. Totul se transforma. Omenirea nu va disparea. Ca vor fi cutremure mari, inundatii vulcani care erup, posibil. Dar nu vom disparea cu totii. Ca atare: Viata este ca si o piesa de teatru. Trebuie sa ai grija sa nu se termine piesa si lumea sa nu mai aiba timp sa te aplaude. Ca atare: Canta, razi, danseaza, si fa cea ce-ti dicteaza inima. Pe acest pamant ai o singura viata. Traieste din plin, fara aceste ganduri sumbre. Pa!

1 răspuns:
| alexa6808 a răspuns:

Nu stie nimeni cand va veni sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu