| Georgy090 a întrebat:

Voi credeti in fantime? Argumentati raspunsul.

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu. E prea ridicol...

| Adry05 a răspuns:

As putea spune ca sunt undeva la mijloc. Parca cred, dar parca nu cred. Se intampla lucruri atat de bizare uneori incat chiar nu gasesc o alta explicatie.

| Denis777 a răspuns:

Da.Persoanele care mor brusc, violent cum ar fi crima, accidente, nu isi dau seama ca nu mai sunt in viata sau persoanele care nu au terminat unele treburi cum ar fi sa aiba ciuda pe cineva din timpul vietii, sau sa tina asa mult la un obiect loc incat sa nu se poata despartii de el daca vrei sa vorbim pe tema asta da-mi id tau

| Denis777 a răspuns:

Asa de ce nu ar exista varcolaci,vampiri,pitulici,vrabi,vrajitoare si alte chesti din astea? nu va inteleg de ce vi se par asa ireale cum ar fi vrajitoarele sunt femei(in general de la tara )adica au fost care faceau un,,pact cu diavolol'' prin care aveau acces la puteri demonici in schimbul sufletelor amenesti,animale sau chiar sufletul lor, strigoi oameni care nu si-au incheiat treburile pe pamant sau aici e si o legatura cu demoni nu intru in subiect, varcolacii preferatii mei nu vad motive cum sa nu existe si mha aceste creaturi lucubre(habar n-am ce inseamna)au existat inaintea mas-mediei adica inainte de ziare, tv, net si sau gasit documente din evul meiu care sa arate prezenta varcolacilor, de ce nu ar exista demoni? va garantez ca sar plictisi si Dumnezeu fara cineva care sa ii se opuna si App sufletul nu este inima pentru cei care nu stiu

| Denis777 a răspuns:

Daca sunteti interesati de paranormal-spiritualitate va recomand sa scrieti pe google secretele lui lovendal si gasiti acolo

| Denis777 a răspuns:

70 ma curios?laughing

| Denis777 a răspuns:

Pai nu am zis ca exista acum, cred ca au existat acum 500-1000 de ani, stii ca au mai inspirat si folclorul unor popoare, totusi raman cu ideea ca in viitor cainii comunitari vor cucerii lumea.Hai sa zicem ca se puteau hranii prin 1500 cu sange uman fiindca crimele nu erau asa evidente si doua din zece victime erau gasite atunci ce sa mai zic de criminali.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi73 a răspuns:

Nu exista fantome,demoni, vrajitoare, varcolaci, vampiri, strigoi,...Dar de ce nu exista aceste creaturi? Dece? Raspunsul este simplu, fiindca nu au fost vazute niciodata de nimeni, e imposibil ca sa traiasca 10000... de ani, odata ce un om moare este imposibil ca sufletul lui(inima) sa ramana pe pamant si sa bantuie oameni, sufletul este inima iar inima este un organ deci nu are cum sa ramana pe pamant.

| cristi73 a răspuns:

Nu exista sufletul ma laughing Este ridicol...auzi pact cu diavolul cati ani ai tu ma?

| cristi73 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la desene...

| cristi73 a răspuns:

Ar fi inconvenient pentru noi oamenii sa existe aceste creaturi, gandeste-te ca daca ar exista vampiri, varcolaci...etc care se hranesc cu sange ar ataca oamenii, nu se pot hrani numai cu animale.