| unknown12345 a întrebat:

Voi credeti in fantome? Ati avut vreodata intamplari paranormale?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu cred pentru ca nu exista fantome, si nici nu am avut experiente paranormale.

| Musique a răspuns:

Merg pe principiul "dacă nu ar fi, nu s-ar povesti".

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu nu cred, mi s-a întâmplat ceva ciudat, dar cu siguranţă nu mă bântuie fantomele! laughing

| Timeea2001 a răspuns:

Niciodata nu o sa cred in fantome si niciodata nu am avut intamplari paranormale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa existe. Nu am avut niciodata intamplari paranormale. Insa am citit despre posibilitatea ca fantomele sa existe. Acuma, nu stiu, trebuie sa vad, ca sa cred.

| c0ton a răspuns:

Nu cred pentru ca nu exista fantome

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Eu cred

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Nu am avut nici o intamplare dar la cate filme horror si documentare despre fantome (si extraterestii) am vazut... nu stiu ce sa mai cred big grin

| Nick2012 a răspuns:

Toti o să avem la randul nostru o întamplare paranormală şi fantomele există

| Mlov3u4ever a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Si nu am avut intamplari paranormale.

| MariusikaHero a răspuns:

La mine a fost un caz uite documentarul facut de niste cercetatori https://www.youtube.com/watch?v=7mT4-4vlGrQ