| CocaColaLemon a întrebat:

Voi credeti in fantome, zombi, varcolaci, vampiri, etc? Eu nu!

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Nu! Deaoarece, nu exista!
Daca nu exista Mos Craciun,sa existe fantome, zombi, varcolaci si vampiri?

| VirtualKnight a răspuns (pentru AnnePlatt):

Ma da esti desteapta n-am ce sa zic laughing mos craciun e inventat de parintii nostri, dar exista multe fenomene paranormale cu spirite, se fac cercetarii in legatura cu zombie cica exista si un virus, sunt multe lucruri care sau intamplat si in legatura cu extraterestrii, dar varcolaci si vampiri? cucu nu exista nimic sa dovedeasca ceva cum ca exista sau pot exista varcolaci sau vampiri laughing

| AnnePlatt a răspuns (pentru VirtualKnight):

Si tu esti destept, nu am ce sa zic. Exista basme, legende despre vampirie, zoombie, varcolaci si vampiri. Basmele si legendele este foarte clar hotarat ca sunt fantezii.Deci...daca ele nu exista, nici pe atat ca "personajele" cuprinse in ele sa existe.

4 răspunsuri:
| Jennny a răspuns:

Dapthinking
cred ca exista fantome...sau cel putin spirite...batting eyelashes
zombithinking hmm nu prea
Varcolaci nici atatlaughing
Nici in vampiri nu credbig grin

insa cred in extraterestriii xD
chiar sper sa-i intalnesc odataday dreaming

| ioanaCUTU a răspuns:

In spirite cred in zombi nu cred in varculaci nici atat in extraterestri cred