| Adrianaa15 a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii? Daca ar exista, ce a-ti vrea sa faceti pentru ultima voastra zi?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu cred in sfarsitul lumii si daca ar exista chiar nu as face nimic special in ultima zi de viata in afara sa stau cu familia

10 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu, eu nu cred! daca...mi-ar placea sa trag o fuga pana sa vad cascada Niagara.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

M -as pocai, iL voi vede pe Dumnezeu, altceva ce ar face TOATA lumea?

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Nu este adevarat, as fi crezut ca e adevarat doar daca nu s-ar fi zis aceste lucruri si in 2011, 2010, 2009..
2. Daca ar fi adevarat as incerca sa imi traiesc visul.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-mi înjur toţi profesorii şi bineînţeles, pe director.

| Never4ever a răspuns:

Nu.
Sa indeplinesc niste dorinte de ale mele pe care le am de mult.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu.
Sincer n-as face mai nimic.

| dragut1992liviu a răspuns:

Eu cred in sfarsitul meu, nu al lumii, pentru ultima mea zi asa face sex si as dansa.

| danutzaaa1234 a răspuns:

Daca ne luam dupa ce spun cei de la tv sfarsitul lumii e sapt viitoare,; pentru ultima zii m-as relaxa

| foxyteo a răspuns:

Nu,nu cred in sfarsitul lumii...dar in ultima mea zi m-as rstogoli intr-un butoi pe cascada Niagara!
SAU
m-as saruta cu o fata
SAU
i-as zice baiatului pe care il plac ceea ce simt pentru el.