| Bya132 a întrebat:

Voi credeti in testele de pe netbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| amaadina a răspuns:

Eu nu cred, ptc majoritatea sunt facute de oameni fara experienta nu de psihologi happy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Evident nu. E un algoritm scris de-un programator. Cum pot fi nişte fraze prearanjate potrivite pentru toţi cei care fac testul?

| alessia a răspuns:

Nu prea...adica asa-si-asa.sad daca am crede in ele cred ca ar fi o prostie.cum sa crezi?!

| haiZI a răspuns:

Ce texte?, alea de fac reclama ca faci bani pe net si sltele similare?, normal ca Nu.

| Florynmatrix a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Deea4u_2595 a răspuns:

Pai depinde de pe ce site este.mrg majoritatea sunt nefolositoare.:d.

| Denissa1798 a răspuns:

Nu prea! is stupidee!happy