| alinutza4a a întrebat:

Voi cum ati facut sa va indragostiti?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pur si simplu.persoana aia incepe sa ti se para perfecta si iti intra la suflet si simti cum fiecare strop de atentie e asa important pentru tine si ai multe sperante... en fine.
dar mereu am fost in love de cine nu trebuie
adica respectivul nu m-a iubit pe mine, numai eu pe el.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea mai simpla cale:m-am lasat iubita si in timp, am invatat sa iubescwinking

| aisha01eu a răspuns:

Pur si simplu s-a intamplat. S-au intalnit privirile si imediat ne-am indragostit unul de celalalt.

| enchanted a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic doar astepti sa vina dragostea in inima ta si o vei simti f bine si intens, promit