| CapDeSfecla a întrebat:

Voi cum credeti ca ar putea prospera mai bine civilizația umana? Prin comunism,national-socialism, capitalism?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin automatizare, roboti care reusesc sa ramana insarcinati la fel ca femeile obisnuite, sa aiba aspect uman si sa faca copii pentru doritori. De ex mie nu imi plac copii dar accept sa traiesc alaturi de o femeie robotizata cu forme, sa ma faca sa ma simt ca traiesc cu una adevarata, sex, glume, o vorba buna. Asa ar fi viata frumoasa. Nu poti forta omul sa stea cu tine daca nu vrea varianta alternativa - comunism si interdictie la prostitutie, obligatoriu sa stai cu una si sa faci minim 1 copil si cine inseala sa fie bagat 20 de ani in puscarie sistem de urmarire control total, dar e o aberatie si asa cu robotii nu se compara nimeni, omul e sucit de minti cu ganduri in toate partile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În comuna primitivă. Este singura care a rezistat 10000 de ani. Iar asta fiindcă nu suferă de isme, ca celelalte.