| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceţi faţă bookmark-urilor kilometrice? Aţi reuşit să revizitaţi majoritatea site-urilor salvate? Vi se mai par la fel de importante acum ca în ziua când le-aţi salvat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei, nu ţi-o lua mai mult de o zi toată treaba.Şi eu mai intru ocazional doar cu gândul de-a mai face ceva curăţenie prin ele. Dacă pc-ul meu mi-ar putea vorbi probabil mi-ar spune că degeaba îl încarc eu cu atâta informaţie, dacă la unele,, inf." dau din an în paşti.

4 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Ma uit la ele, vad cate is...si dupa trec mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le anexez pe toate la un folder denumit utile iar de acolo fiecare în alte subfoldere pe categorie şi subcategorie.Aşa îmi ia mult mai puţin să găsesc din timp ceea ce caut. Păstrez doar ce mă interesează.

| laSoledad a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asa le am si eu, insa cu anii, s-au adunat. Va trebui sa-mi acord ceva timp numai lor.

| laSoledad a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat, insa e si o urma de curiozitate in a vedea ce ma interesa pe atunci.

| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Ei, nu ţi-o lua mai mult de o zi toată treaba.Şi eu mai intru ocazional doar cu gândul de-a mai face ceva curăţenie prin ele. Dacă pc-ul meu mi-ar putea vorbi probabil mi-ar spune că degeaba îl încarc eu cu atâta informaţie, dacă la unele,, inf." dau din an în paşti.