| mentholinks a întrebat:

Voi cum ganditi? Adica ce se petrece in capul vostru cand ganditi? Incercati sa descrieti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trec femeile prin mintea mea si zic sa o tin asa misogin de meserie independent in viata - atingeti tinta obiectivelor pentru a fi realizat in viata

| RAY a răspuns:

Sa iti spun la ce ma gandesc acum? inainte de somn imi vin tot felul de curiozitati si cand ma plimb, sunt atat de ancorat in vise

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca te referi strict la ganduri... atunci acestea vin ca un flux, atunci cand nu sunt constient de ele. Im momentul in care le constientizez, nu mai vin.