| SilentRain a întrebat:

Voi cum procedați când sunteți stresați și trebuie să luați o decizie?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Respir adânc și rar timp de 5 minute, apoi decid.
Și la deciziile care necesită rapiditate, respir măcar o dată calm înainte să acționez.

| Catrice a răspuns:

Evident ca ma calmez ca sa analizez problema din toate punctele de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru DracuIa):

Eu nu mint niciodată. Nu știu cu cine ma confunzi rolling on the floor

| OldSoul a răspuns:

In general merg pe instinct si pe prima impresie.
In alta ordine de idei, am defectul de a trata totul cu superficialitate, deci, cand vine vorba de luat decizii, nu sunt tocmai modelul demn de urmat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã de la prea mult gândit provine stresul, Imi schimb atentia spre altceva.

| IonutCG90 a răspuns:

Când sunt stresat nu pot spune chiar ce fac pentru că. e cam intim. Când trebuie sa iau o decizie? Sunt berbec, cu influențe de taur, pur și simplu o iau.