| SilentRain a întrebat:

Voi cum v-ați ales nickname-ul de pe TPU?
Va reprezintă?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am ales un nickname pe care îl folosesc și în altă parte pe net.
s- inițiala numelui de familie
- adrian - numele de botez
-46 - anul nașterii.
Dar tu cum ți l-ai ales. După părerea mea, nu te reprezintă.
Ți-am trimis o cerere de prietenie.
CE motive ai să o ignori.

| Drimmero a răspuns:

E o combinatie din numele meu, e ceva original. Evident ca ma reprezinta/

| Andreeush a răspuns:

Vine de la numele meu, Andreea happy

| RainmakerX a răspuns:

Acum am vazut ca tu esti (Silent)Rain si eu sunt Rain(maker).
Nu stiam ca suntem rude laughing

Eu am 3 nume pe care le folosesc peste tot: Blitzlike, Kiralyn, Rainmaker.

| SilentRain explică (pentru RainmakerX):

Nepoate aici erai maaaaaaaaaaaa

| Plato a răspuns:

Da, Platon mi-a revoluționat gandirea, e primul filosof care m-a cucerit in adolescenta. De atunci l-am studiat incontinuu, Platon e baza mea culturala.

Am inceput cu gandul de a-i raspandi ideile si tinerilor generatiei curente, de aceea "Plato". happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA,ma reprezinta
Chiar sunt curios, cineva isi da seama ce inseamna numele meu? sau il poate descifra?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Wicked laughing A durat vreo 20 de secunde.

| CdeMetal a răspuns:

A fost la nimereala laughing

| IonutCG90 a răspuns:

Am cam greșit, aș fi preferat Ion Coman, e cam numele meu complet. (pentru haterii care umrăresc din umbră)