| Sonia822 a întrebat:

Voi cum v-ati pregati daca ati sti ca urmeaza un bombardament?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau pe net si astept sa ma ia dracu mai usor nu se poate

| Celcestietot a răspuns:

Cu post si rugaciune.

| Sonia822 explică (pentru Celcestietot):

Asta ajuta in plan psihoologic, ma intereseaza in plan fizic, cum te protejezi.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sonia822):

Trusa medicala, MRE, busola, harta zonei care ma intereseaza si alte iteme necesare supravietuirii, iar apoi caut un loc sigur in care sa ma adapostesc.

| gemeni6226 a răspuns:

Blocul nostru are beci si in momentul in care as auzi sirenele m-as refugia in beciul blocului. Daca as fi la servici avem camere frig acelea sunt mai bine protejate m-as duce in camera frig.(bineinteles as lasa usa camrei frig deschisa sa nu inghet acolo )Daca as fi pe strada as cauta ceva adapost din beton cit de gros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o sticla de Jack și o masa plina de dulciuri

| Andrei200202 a răspuns:

M aș ascunde în buncărul de sub Palatul Cotroceni sau Catedrală.
Cum adică nu s pentru mine?

| Sonia822 explică (pentru Andrei200202):

E tunel dedesubt, daca n-ai legitimatie de intrat in parlament, nu cred ca poti ajunge in buncar happy

| Andrei200202 a răspuns (pentru Sonia822):

Firar