| mentholinks a întrebat:

Voi cum va alintati iubitele? Eu cu "văcuța mea scumpa". Iar pentru fete, cum va place sa fiti alintate?

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cutiuță, pentru că are capul patrat și trăiește doar in ce-i 4 pereți ai minți sale, nu-i capabil să vadă mai mult de atât

| VoidEternal a răspuns:

Și ea cum îți zice? Boulețul meu?

| LordCristobal a răspuns:

Daca as avea iubita i-aș zice prințesa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma-nteleg de ce n-ai tu gagică rolling on the floor

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Serios? Zi-mi si mie ca de cand ma tot intreb de ce nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am iubita laughing Nu cunosc! Cred insa ca modul in care abordezi tu situatia nu e prea bun si nu va aduce rezultate pe termen scurt, mediu si lung. (doar daca esti zoofil si iubita ta chiar e o vaca.)

| Cheo0S a răspuns:

N-am, dar mai alint cativa oameni care ii am la suflet
"M4ie Giorgiana"
"gayu aresivu cu penisu de 20cm"
"Andreiu doar n-ai vrea sa ma sugi si sa-ti dau si bani?"

| Together a răspuns:

De obicei baby, puiu, iubire... Daca e slaba ii pot zice Grasu', daca e lipicioasa ii pot zice ca e mare gandac/gainat, daca e sexuala ii pot zice ca e perversa/parasuta etc. Toate cu afectiune, nu ca insulta.

| alexandradlr a răspuns:

Dar și tu tocmai la "vacuta mea" te-ai gândit crying(

| mentholinks explică (pentru alexandradlr):

Nu-ti place? Mie mi se pare sexy.