| MihaiAndrei666 a întrebat:

Voi cum va comportati cand va place de o persoana?
Cum ii aratati?

42 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii zambesc, ii raspund la salut daca ma saluta. Fac conversatie daca ma intreba ceva... astept evident, ca baiatul sa faca primul pas, indiferent cat de mult ilplac.

| Frank51 a răspuns:

Ii fac complimente reale, o ajut financiar, emotional, social, ii sunt un prieten de incredere, si toate astea evident daca persoana merita.

| SilentRain a răspuns:

Nu știu... mie nu-mi place de nimeni niciodată

| OldSoul a răspuns:

Nu ma comport diferit fata de persoanele care-mi plac.
Sunt cu ele exact cum sunt si cu alte persoane.

| Dalmore a răspuns:

Urlu la luna si daca ma aude ok

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Raspunzi la intrebare

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Am raspuns

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Omule eu nu am vb cu tine, iar de asa zis pupat toate fetele stiu cat de mult va iubesc

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Tu esti silentrain sau supa de ceapa?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu. Acum te linistesti?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Asa, deci cand am vb noi?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi amintesc exact, motanelule.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Esti roxana?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta are probleme la mansarda, tin minte ca prima datã când m-am bagat in seama cu ea. Credea ca ma dau la ea laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza e ca nici macar nu o cunosc si am atatia ani pe TPU, si azi aflu ca cica vorbeam cu ea si cica eram catelus ia auzi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu misogin sa te dai la ea, asta e nebunie curata

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ahaaa... și tu și Morbid sunteți pedofili la fel ca Plato.
Bine că v-a deconspirat.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Fara tine dragul nostru nu stiam ce suntem, tu ai crescut numai prezinti interes pentru noi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vrea doar sa-ti mânce nervii. De ce n-ai vrea sa fii catelusul ei? E uBaby, arata bine poza ei. Vad ca asculta si Cigarette after sex. Nu-s misogin, din pacate are o atitudinea de 2 lei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea imi amintesc de ea, nu caut socializare pe TPU, eu nu caut nici un contact cu sexul opus, de asta mam mirat, romancele sunt frumoase dar

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

în 29 Aprilie | RAY a răspuns (pentru Dalmore1996):
Pisicuto nu te-am uitat

rolling on the floor)))

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Da si linkul

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Probabil eram in stare de ebrietate, probabil daca te jigneam era mai ok

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

E nașpa când te prinde cineva cu minciunica?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Ma aveai alt username, plus ca tu crezi eu memorez totul, mai lipsea sa spui ca vezi doamne te am lasat gravida laughing eu ce vina am ca uni din voi sunteti autisti si nu faceti diferenta dintre ceva serios vs sarcasm

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Îmi place cum te ataci când ești încolțit laughing.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

încolțit de cine, nici macar nu existi, existi ca iti dau importanta

| Dalmore a răspuns:

@Morbiduț, ai nasul mai lung ca puța

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Îi dedic o melodie. Dacă nu se prinde, găsesc pe altcineva laughing

| Endoryus a răspuns:

O necajesc thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spun