| DeeaDiDi123 a întrebat:

Voi cum va motivati sa realizati ceea ce va propuneti in viata?
Sau pur si simplu vine de la sine?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scopul, sensul vieți ți-l /ți-le faci prin a avea niște scopuri, nu ca îmi doresc eu multe de la viata, dar am obiective care includ, sănătatea -, bani, iubirea, învățarea, experimentarea, sa călătoresc, sa fiu voluntar sa ajut alți semeni de ai noștri, sincer am ajutat multa lume, dar nu am primit nici o răsplata de la ei, dar am primit de la alți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Totul depinde de ce anume îmi propun, momentul din viață, starea financiară și cea psihică și fizică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc la rezultat. happy

| InYourPants a răspuns:

Vine de la sine cand ai o educatie
Eu am facut sport si sunt disciplinat