| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum vedeti prieteniile virtuale dintre o fata si un baiat,care au de gand sa se intalneasca sau fata-fata, baiat-baiat?

8 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Sunt niste prietenii foarte frumoase big grin Acum 5 ani TPU avea o optiune de chat, si stateam aici cu orele si vorbeam cu toata lumea. Am cunoscut multe persoane minunate cu care inca tin legatura. Pe cateva le-am vizitat de mai multe ori si avem prietenii puternice big grin Prima data cand am vizitat o prietena cunoscuta aici, la Bucuresti, am fost atat de fericita! Prieteniile pe internet sunt la fel de reale ca cele pe care le faci cu persoane fata in fata.

| RAY a răspuns:

Deci nu cred ca mai exista iubire in ziua de azi fiecare face ce vrea ce importanta are ce cred eu, tu faci tu o tragi mai tarziu nu?

| Drimmero a răspuns:

Le vad destul de ok, unii ajung sa se inteleaga atat de bine incat se indragostesc unul de altul, dar unii se pot mintii in nestire!

| LoveSleep a răspuns:

Ca pu...
Sunt ok, atat timp cât întâlnirea nu e planificată.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Adica?
Vreau sa ma intalnesc cu cineva de pe internet, dar sa nu planific asta?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Era doar o părere. Din punctul meu de vedere, tot ce e planificat devine plictisitor și aiurea.

| Doub a răspuns:

Foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut câteva prietenii virtuale și doar după vreun an ne-am întâlnit. De exemplu, îmi făcusem o prietenă care era dintr-un alt oraș, dar când ne-am întâlnit, inițial a fost oarecum ciudat, fiindcă nu eram obișnuită cu prezența ei fizică, și doar după ce ne-am petrecut toată ziua împreună a început să-mi devină familiară.
Ea a fost cel mai "reușit" cazlaughing
Nu intru-n detalii
Vreau să-ți spun că, o experiență destul de interesantă, având în vedere că ești obișnuit cu caracterul persoanei după care cu prezența ei fizică.