| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum vedeți viața unui șofer de autobuz?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buna, la orele de varf cu traficul aglomerat ma mai enervam sau cand se chinuiau unii sa se inghesuie ca sa inchid usile. Dar sant si vremuri cand mai rade omul sau primeste spaga ca nu au de unde sa ia bilete de autobuz

| Mosotti a răspuns:

Nasoala si stresanta, vatmanu e boier, ca ala are linie, nu are treaba.

| SilentRain a răspuns:

Riscantă si obositoare

| Nirvanaaa a răspuns:

Stresanta. La ce trafic este laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca viața oricărui om, uneori relaxantă, alteori stresantă, uneori îți place, alteori o urăști. Plus riscul virajelor strânse fiind un vehicul de gabarit mare care circulă în oraș și mai sunt și bombardieri care parchează în stațiile de autobuz.