| Morfina060 a întrebat:

Voi de ce va temeti cel mai mult?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De pierderea celor dragi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă tem de cutremur!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

De cei care se cred destepti dar in schimb sunt foarte prosti.

| Holocaust a răspuns:

Regretele-s naspa.Regretele,durerea si rutina(monotonia).

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

E o prostie să spui că nu te temi de nimic, frica este cel mai puternic sentiment ( zic eu).

Mi-e frică de necunoscut și șerpi.

O zi frumoasă îți doresc.

| Morfina060 explică (pentru Dariusuu):

Asta e doar parerea ta, eu nu gandesc asa, sau cel putin inca nu mi-am dat seama de asta si nu constientizez in de ajuns.

| Fridăm a răspuns:

Am Anuptafobie (frica de singurătate extremă..adică să rămân fără nimeni) şi puţin din Glasofobie (uneori, frica de a vorbi în public) şi cred că atât. Dar tu?

| Morfina060 explică (pentru Fridăm):

Eu? Pai tocmai am spus ca deocamdata nu imi este teama de nimic, nici macar de moarte(ceea ce-am auzit la o mare parte din prietenii mei ).

| Fridăm a răspuns (pentru Morfina060):

Aşa ziceam şi eu, până ce am intrat din plictiseală pe un site cu fobiile de la A la Z. Poţi intra şi tu, îţi garantez amuzament din plin, dar poate te vei regăsi şi tu în vreuna. Este una aşa, mai drăguţă, ce mi-a rămas în minte: Anatidaefobia (fobia că undeva, cândva, cumva o raţă de priveşte. laughing)

| Morfina060 explică (pentru Fridăm):

Da,cam amuzanta aceasta fobie, intr-un fel sau altulhappy
Multumesc mult pentru sfat, apreciez astawinking

| Fridăm a răspuns (pentru Morfina060):

Nu ai pentru ce. O zi bună în continuare!

| Morfina060 explică (pentru Fridăm):

Multumesc la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma tem!

| Morfina060 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu! Am vrut sa vad parerile oamenilor happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morfina060):

happy ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De cutremur, de întuneric, de câini.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De oamenii imprevizibili. De provocări. De sensul lor adevărat. Și de păianjeni.

| Yasmin875 a răspuns:

Caini

| Ƨirenia a răspuns:

Balene