| Morfina060 a întrebat:

Voi de la ce aveti senzatii tari?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand conduceam un trailer de 12 metri lungime si aveam un salariu aia era viata buna dar cum e criza asta care vrea sa ne nenoroceasca zilele acum stau pe tusa.

| thegatekeeper a răspuns:

De la paranoia care ma bantuie, uneori. In rest, de la nimic concret. Rareori de la alcool (depinde de dispozitia de dinainte sa beau).

| Dariusuu a răspuns:

De la guma five, de la ce altceva?

| PedoBarbie a răspuns:

De la Red Bull. Chiar îmi dă aripi.

| Seducatorul a răspuns:

Cand un taliban vietnamez iti flutura o bazooka pe langa ureche poti sa consideri a fi o senzatie tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mate, mă uit în caiet apoi mă dau cu capu de pereți. E o senzație tare.,. dureroasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la emisiunile lui Iosif Sava.

| Madayna a răspuns:

Cand sunt pupata pe gat de iubitul meu big grin

| MissDevilish666 a răspuns:

Când beau energizant combinat cu ness laughing.