| DeDe_8338 a întrebat:

Voi de pe ce site`uri va luati filme, jocuri, etcthinking

4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Sincer, te sfatuiesc sa eviti sa intri pe site-uri cu jocuri, deoarece ai toate sansele sa achizitionezi multi virusi. Ti-o spun din proprie experienta.

| emy a răspuns:

Sa nu intri, am vrut sa zic.Scuze!

| crizantema a răspuns:

Http://www.netdrive.ws/
Dai la cautare si pe urma scrii corect ceea ce cauti si descarci, daca la asta te refereai in intrebare. De aici descarci orice si de toate.

| doraz a răspuns:

Filmele le vad online pentru ca mie teama de virusi si nici n-are rost sa le iau, iar de jucat acum ma joc pe facebook niste game-uri amuzante