| Superior a întrebat:

Voi desenati?
Va place? Ce desenati de obicei?
Este un hobby sau ceva din care doriti sa va realizati o sursa de venit?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place tot ce e gothic man, imi place sa editez foto, video

| SilentRain a răspuns:

Da,îmi place să pictez
Imi place arta abstracta, deci cam asta fac când am timp
E doar un hobby, nu ma vad făcând bani din asta

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, momentan e un hobby, peste cativa ani sper sa devina mai mult de atat. Desenez cam orice, incerc sa ies mereu din zona de confort.

| Superior explică (pentru supadeceapa):

Interesant,nu stiam asta.

| Steregoi a răspuns:

Si eu mai desenez uneori din pasiune. Unii castiga bani multi pe chestia asta. Este necesar sa fii foarte talentat, sa distingi foarte bine culorile sau cat mai multe culori, sa ai imaginatie potrivit cu vremurile in care traim, sa transmiti emotii puternice prin desen pictura. Un control la gradul de acuitate cromatica este potrivit.

Nu ai mai fost pe la Religie.

Legat de desen de pictura te invit sa vizionezi filmul
Velvet Buzzsaw – Arta omului mort. happy