| AvalohAlyn a întrebat:

Voi faceți sport? Unde, cat de des, cat timp și de ce?

13 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Flotari o data pe saptamana (in medie), si alergari, o data la 2 ani.
Flotarile acasa, alergarile pe un circuit asfaltat, destinat antrenamentelor de biatlon pe timp de vara.

| Drimmero a răspuns:

Ieseam regulat la fotba, dar in ultima perioada nema, la fotbal puneam in practica si alergarea si rezistenta. Ocazional mai merg cu bicicleta, mai fac si acasa unele chestii, in ultima vreme m-a luat lenea de la caldura si am zis pas.

| Celcestietot a răspuns:

Pe TPU, deja am intrecut 1.388.929.

| mentholinks a răspuns:

Da, tras in piept, foarte des.

| gemeni6226 a răspuns:

Dupa 8 ore de stat in picioare la servici si 40 minute mers pe jos dus intors nu mai am eu chef de nici un sport.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

In tinerete am dansat o ora pe zi si acest lucru m-a tinut in forma.

| RoCkKiD a răspuns:

Eu fac doar miscare psihica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Plimbări lungi în ritm mai alert de 1-2 h atunci când îmi permite timpul şi în rest exerciţii acasă cam 40 min-1h.
De ce? Ca să mă menţin în formă şi să nu mă trezesc că crapă ceva în mine pe la 40 de ani de la atâta stat cu fundul pe canapea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor desigur, de nebuna, imi place.
Uneori ca am chef sa fac miscare, alteori ascult vreo melodie de ma face sa dansez, dar da misc si multe-mi plac, cand stau comod la locul meu linistita.
Sunt o persoana de actiune, imi place actiunea, si linistea. Am obiceiul sa ma agit din orice, nu pot sta. Plictiseala ma adoarme.

| Bruno92 a răspuns:

Sunt cat se poate de sedentar, sper sa se mai amelioreze depresia și să fac ceva mișcare, că nu e a buna cu kg laughing

| Speranta12 a răspuns:

Omului ii place sa faca cat mai putin efort. Principiul eficientei.

Răspuns utilizator avertizat
| NoName5435426976425 a răspuns:

Normal,am o bicicleta(mtb) care am luat-o acum 2 luni si am deja 508 de km parcursi cu ea