| AnnePlatt a întrebat:

Voi, fetelor preferati stilul vintage sau casual? Va place sa va imbracati ciudat?

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Casual,ma imbrac cum vreau eu nu dupa moda.Imi plac colantii si bluzele / tricourile cu impriemuri tari. Imi place sa ma icalt cu tenesi, adidasi. Urasctocuriel de 15 si urasc sa ma imbrac la 4 ace. Iubesc skinny jeansi si jachetele.Tie cu ce-ti place s te imbraci?

5 răspunsuri:
| AnnePlatt explică:

Si eu tot casual.

| AnnePlatt explică:

Mie imi place sa ma imbrac sport. Imi plac foarte mult tricourile cu imprimeuri si cele cu mesaje sunt bestiale imi plac si mie colanti, de fapt imi plac pantaloni skinny, nici eu nu ma imbrac dupa moda. imi asortez singura hainele uneori ma imbrac si vintage.Iar daca e sa ma imbrac mai legant m-as imbraca intr-o rochie scurta newgra cu o perecge de cizme lungi.

| ingerpufos a răspuns:

Eu prefer casualul... dar u?

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Casual dar stilul meu este putin mai ciudat nu cred ca il intelegi.

| Shiva a răspuns:

Da. ma imbrac ciudat. Vreau sa `i iau toti fani lui superman... asa ca imi pun chilotii peste pantaloni.
Any problem?