| troleibuz a întrebat:

Voi incercati sa va "imbunatatiti" constant? Cum?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da,cat traim invatam, ne schimbam ca gandire, uni, nu toti, majoritatea nu sunt constienti ca exista

| Mosotti a răspuns:

Invatand, prinzind experienta, afland chestii noi ca sa ma ajute in viata.

| Celcestietot a răspuns:

Mi-am făcut cont pe TPU ca să mă îmbunătățesc constant laughing rolling on the floor.

| Sofer a răspuns:

Încerc și eu cum pot.

| homosapiens a răspuns:

Tatal meu obisnuia sa imi spuna ca o zi in care nu ai citit nimic este o zi pierduta. Am avut lungi perioade in care m-am abatut de la acest principiu dar intr-un final am inteles cat de important este sa profiti de timpul pe care il ai ca sa te informezi, sa cunosti lumea in care traiesti.