| Vernusio a întrebat:

Voi la cat va treziti dimineata si cat dormiti de obicei?

11 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

In timpul scolii ma culc la 00:00 si ma trezesc la ora 7:00 laughing pentru ca am ore dimineata, iar in timpul vacantei dorm pana la 12-13 ore sau mai mult pentru ca ma culc cam pe la 4 noaptea si ma trezesc pe la 4-5 dupa-amiaza. happy

| Drimmero a răspuns:

De obicei nu dorm foarte mult,, depinde ce fac in ziua/seara respectiva,, daca sunt rupt de oboseala, dorm si jumatate de zi,, daca nu... duc lejer cateva ore si apoi sunt reincarcat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde. Sunt mai matinala, dar am zile cand nici la 2 nu ma trezesc. Iar in medie dorm cam 5, 6 ore.

| oglindasultanului a răspuns:

Pe la 12pm si dorm vreo 6 ore (in ultima vreme)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general cam 4 sau 5 dimineata. 6 cand sunt mai puturos si imi e lene sa ma dau jos din pat, mai ales in zilele astea care nu stie nimic in afara de ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trezesc la 06:30 iar pe la 22:45 23:00 ma culc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trezesc la 6:45, ma culc la 21:00 (de obicei) in timpul scolii. Azi am corectat niste lucrari. Dar in medie dorm 9 ore pe noapte.

| Felissa13Eden a răspuns:

Ma trezesc la 7:30 si ma culc pe la 3-4.

| Desireღ a răspuns:

7 dimineața, 1-3 noaptea ( dacă am cu cine să vorbesc pe Facebook )

| NotMyFault a răspuns:

Ma trezesc pe la 7:30, sunt destul de matinal si ma culc dupa 1, dimineata.

Răspuns utilizator avertizat